Lázně Sklené Teplice

Lázně Sklené Teplice

Termální léčivé lázně Sklené Teplice jsou vyhledávané slovenské lázně obklopené přírodou a zelení se rozkládají v údolí na úpatí Štiavnických vrchů. Lázně patří mezi ideální místa k odpočinku a klidné rekreaci v příjemném prostředí s pestrými možnostmi ubytování. Hotely nabízí několik druhů pobytů - relaxační pobyty, víkendové pobyty, léčebné pobyty a wellnes služby.

Prameny a léčba

Lázně Sklené Teplice s bohatou historií nabízejí jedinečnou šanci vyzkoušet termální lázeň zvanou Parenica v jeskyni naplněné vodou přímo z léčivého alkalicko-sádrového horkého pramene, ale i jiné léčebné nebo preventivní procedury.

V současnosti ve Sklených Teplicích vyvěrá 14 pramenů, z nichž některé jsou umělé, sahají do hloubky více než 1600 m a teplota léčivé vody dosahuje až 59 °C. Lázně jsou využívány zejména k léčebným pobytům chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění. Okolí Sklených Teplic nabízí široké spektrum možností aktivního pohybu a turistiky ve Slovenském ráji a možnost obdivovat historii míst v okolí. 

Ubytování v lázních Sklené Teplice

Ubytování v lázních Sklené Teplice zabezpečují tříhvězdičkové hotely s klidnou atmosférou a zelení v okolí, které mají pestrou nabídku wellness služeb a poskytují relaxačné, víkendové a liečebné pobyty.

Ubytováni v lázních Sklené Teplice

Kontakt a rezervace

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky anbo pomocí kontaktního formuláře a rezervujte si léčebný nebo relaxační pobyt už dnes.

Nezapomeňte taky využít některý z výhodních akčních pobytů v nabídke.